מיתוג לעסק חדש

מיתוג לעסק חדש

חשיבות של מיתוג לעסק

לפי סקרים שנערכו בקרב יזמים מתחילים בגילאי 18 עד 40, ברגע שנשאלו מהו הדבר החשוב ביותר בעסק, 82 אחוז מהם ציינו כי שיווק הוא הכלי החזק ביותר בעסק ובלעדיו כמעט בלתי אפשרי להתקדם ולגדול.

על מנת שלקוחות חדשים יכירו את העסק שלכם, חשוב לשווק אותו, אך מה עומד מאחורי השיווק? כיצד לקוחות אלה יזהו את חברתכם? במאמר זה נדבר על חשיבות של מיתוג לעסק חדש.

מיתוג לעסק חדש

תנסו להיזכר בחברות הפופולריות ביותר שאתם מכירים – מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש ברגע שאתם חושבים על קוקה קולה? BMW? אפל? כל החברות האלה מיתגו את עצמם וזו הסיבה לכך שכאשר רוב הישראלים רואים צבע "סגול", הדבר הראשון שעולה בראשם זו חברת "סלקום".

מיתוג נכון הוא כלי להצלחת העסק, לכן, ברגע שהינכם בונים תוכנית עסקית ומתכננים כיצד לחלק את התקציב בעסק, אל תשכחו להקצות סכום עבור המיתוג.

אז בשביל מה בדיוק צריך מיתוג לעסק חדש? על מנת לגייס לקוחות חדשים, תנהלו קמפיינים באינטרנט או תפיצו פרסומות אופליין וכך תספרו ללקוחות פוטנציאלים על השירות שלכם. עם זאת, חשוב להבין כי כיום קיימת תחרות רבה, מאות עסקים חדשים נפתחים מדי יום והאדם הממוצע נחשף לאלפי פרסומות ביום.

לכן, על מנת להרגיל את הלקוח אליכם, חשוב ליצור סימן מזהה, סמל, צבע שלפיו הלקוח יקשר את הפרסומת והשירותים ישירות לחברתכם. כך, לאט לאט, בתת מודע, הלקוחות יתחילו לזהות אתכם, מה שבתורו יבנה אמון, יגרום ללקוחות להמליץ על חברתכם לבני המשפחה והחברים שלהם

לסיכום, מיתוג לעסק חדש הוא שלב חשוב מאוד המשפיע רבות על הצלחת המכירות בעסק, לכן גשו לתהליך של בחירת איש מקצוע ברצינות רבה.

לחצו כאן לפרטים אודות רעיונות לפתיחת עסק קטן

אולי יעניין אותך גם