מהו סנטף ולמה צריך אותו?

סנטף
סנטף

מהו סנטף ולמה צריך אותו?

סנטף הוא חומר לקירוי פרגולות הנקרא גם פוליקרבונט ויש לו תכונות אופי ייחודיות: חזק, מסנן קרינת UV, עמיד במזג אוויר סוער וקשה.

את הסנטף ניתן להזמין במגוון צבעים, גוונים ואיכויות. לוחות אלו עמידים מאוד ושומרים על מעמד הרבה שנים.
מלבד קירוי פרגולות ניתן לבצע בהם שימוש גם לקירוי פתחי תאורה, חממות ובניית גגות.
סנטף מאוד קל ונוח להתקנה ומגיע בחבילה שלו עם מרכיבים משלימים.

מחירי סנטף

מחירים של הסנטף נעים בטווח שונה ותלויים בהרבה מאפיינים. הם תלויים בגודל, איכות, צבע ועוד. הסנטף עמיד מאוד בטמפרטורות שונות והוא עומד בתקן של אש ברמה בנלאומית. ניתן להתקין סנטף באופן עצמאי או ע"י מומחים בתחום.

איזה שימושים יש עוד לסנטף?

אז כמו שאמרנו, מלבד בניית קירוי לפרגולה, הסנטף מיועד לעוד הרבה דברים. ניתן לבנות איתו סככות, חממות, גגות, פתחי תאורה ועוד. זהו חומר בעל תכונות רבות וטובות ולכן הוא מאוד שימושי במגוון תחומים. בשל יתרונות הוא הפך לפופולרי מאוד בקרב קירוי פרגולות.

יתרונות הסנטף:

  • עמיד מאוד
  • קשיח
  • חוסם קרינת UV
  • עמיד במזג אוויר סוער וקשה
  • קל מאוד מבחינת משקל
  • עמיד בתקן אש בינלאומי
  • מעביר אור בצורה טובה
  • נוח להתקנה

באמצעות סנטף אנו יכולים לשפר את רמת ההצללה וההגנה על הרהיטים שאנו רוצים לאחסן מחוץ לבית כלומר או במבנה זמני שבנינו או בגינה כי הוא חוסם קרינת שמש חזקה. הוא אינו דורש תחזוקה והוא מאוד נוח מבחינת מחיר ביחס ליתרונותיו הרבות.

אנשים רבים מתלבטים בין סנטף לפוליגל לקירוי של פרגולות ובצדק. פוליגל הוא מוצר קירוי מחברת "פלזית" שמתמחה בייצור לוחות קירוי וחיפוי. פוליגל משמש להצללה וזיגוג של חממות, מוסדות, תעשיה, מתקני ספורט, גנים וחניות. זה מוצר מאוד חכם ושימושי שעשוי משכבות שביניהם יש חוצצים וקרומים דקים שכולם עשויים מפוליקרבונט. הוא קיים במגוון צבעים ואיכויות סינון של קרינה שונות. בנוסף לכל הם עמידים ונוחים לעבודה ומספקים הגנה מפני רטיבות ושמש. עלותו של הפוליגל היא כפולה מהסנטף,  וזאת בגלל שחומר של סנטף הוא פתרון ישן יחסית אך עדיין עמיד ואיכותי ומשמש לאורך זמן לא פחות מפוליגל.

אז כשאתם בונים פרגולה או כל דבר אחר וצריכים סנטף, אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ והזמנה והמומחים שלנו ישמחו לתת שירות ולעזור לכם בבחירה הן מבחינת מחיר והן מבחינת תכונות ומשקל המוצרת, אנו כאן בשבילכם!

אולי יעניין אותך גם