6 טיפים לבחירת עורך דין דיני עבודה

התחום המשפטי בישראל הוא תחום מורכב ומסועף. בין התחומים השונים יש את המחלקה המשפטית העוסקת בדיני עבודה. דינים אלה אוכפים כל מה שקשור ליחסי עובד מעביד, ענייני עבודה, מעסיקים, שכירים, חוקי שכר, דמי מחלה, עובדים זרים, פיצויי פוטרים, שירות התעסוקה, שעות עבודה ומנוחה ועוד תתי נושאים רבים הקשורים בתחום זה. במידה ונתקלתם באירוע המצריך עורך דין דיני עבודה הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור בעו"ד מוצלח.

#1 – תחום התמחות:

כפי שאמרנו בפסקה הקודמת – התחום המשפטי מורכב ומסועף. יש בו תחומים רבים כאשר דיני עבודה הוא אחד מהם. על כן בעת בחירת עו"ד לדיני עבודה אתם רוצים לוודא שעורך הדין שלכם אכן עוסק בתחום זה ולא בתחום אחר ורק אומר לכם שהוא מספק שירותים בתחום זה.

#2 – וותק המשרד וניסיון עורך הדין:

לניסיון אין תחליף וגם לא מחיר. וותק המשרד יכול להעיד על ההישרדות של המשרד לאורך השנים בתקופות שונות, שינויים רבים בחוקה שמשתנים וסביר להניח על לקוחות רבים שעברו במשרד. משרד הפעיל לאורך שנים רבות ומחזיק בעורכי דין מנוסים וותיקים צפוי להיות משרד עו"ד טוב ויציב בדרך כלל.

#3 – המלצות לבחירת עורך דין לדיני עבודה:

אי אפשר לבחור אי מקצוע בלי להתייחס להמלצות כמובן. אלה תוכלו למצוא לא רק באתר החברה אלא גם בגוגל, ברשתות החברתיות ולעתים אפילו מפה לאוזן. כלומר אם אחד החברים או בני המשפחה מכיר עורכי דין לדיני עבודה שיכולים להמליץ עליהם זה תמיד טוב.

#4 – הצלחות:

תיק העבודות של חברת עורכי דין תהיה מבוססת את ההצלחות שלה. אי אפשר לנצח בכל משפט אולם אחוז הצלחות גבוה בהחלט מעיד על חברה טובה, חזקה ועמידה. כמו כן בדקו סיפורים דומים לשלכם, האם יש כאלה לחברה ואם היא יכולה לספק לכם על ההצלחה בתיק.

#5 – אינטראקציה ותחושה:

בסופו של יום אתם תיפגשו עם עורך הדין שאמור לטפל בהם, תבקשו במשרדי החברה ותרצו להרגיש שיש לכם עם מי לעבוד, על מי לסמוך ושאתם מקבלים את מירב תשומת לב. לעתים עורכי דין, כדי לסגור עסקה, יתנו לכם תשומת לב מרבית בפגישה הראשונה אולם לאחר מכם ידברו אתכם במינימום הנדרש. זה לא אומר שאתם צריכים לשוחח עם עורך הדין שלכם כל היום ולגזול מזמנו אולם במידה ותרצו לשמוע על עדכונים וחידושים בתיק שלכם אתם ככל הנראה תרצו שיהיה לכם מענה.

#6 – איך נראה כלפי חוץ?

בקרו באתר האינטרנט של החברה, במשרדי החברה – האם המקום נראה מסודר? מהודר? יוקרתי? האם המשרד גדול? האם אתר האינטרנט של החברה מעוצב היטב? אילו תכנים יש באתר? האם תוכלו למצוא תכנים טובים באתר החברה שמעידים על הבנתה של החברה בתחום? ועוד. אנשים מאוד חכמים היום בנוגע לבחינת אנשי מקצוע ובתי עסק שונים ובעזרת השימוש באינטרנט נוכל להתרשם באופן מידי מהחברה ומאמינותה.

למידע נוסף קראו גם על: רעיונות לעסקים

 

אולי יעניין אותך גם
נייר צילום A4
נייר צילום A4

נייר צילום A4 – משרדים רבים מזמינים נייר צילום A4 בהזמנה השוטפת 80 מיליגרם כולל 500 יח' נייר צילום A4 הוא מוצר בסיסי בכל משרד

התחדשות עירונית
התחדשות עירונית ברוכה הבאה

התחדשות עירונית היא מונח המשמש לתיאור תהליך של בנייה מחדש וחידוש שכונות ישנות, ולעיתים היסטוריות. בניית דירות חדשות יכולה לא רק לספק לאנשים תנאי חיים

ציוד למשרד בתל אביב
ציוד למשרד בתל אביב

ציוד למשרד בתל אביב – ציוד משרדי משמש אותנו בכל מקום, בבית, בלימודים ובעיקר בעובדה. הוא הכרחי לפעילות השוטפת של כל משרד, מהגדול לקטן ביותר.