מכונות תעשייתיות לשטיפת רצפות עבור עסק איכותי

מכונות תעשייתיות לשטיפת רצפות משמשות כפתרון ניקוי יעיל ועוצמתי עבור מגוון רחב של תעשיות בעלות חשיבות, לדוגמה, בתעשיית המזון ובתי החולים. במאמר זה נתמקד במכונות שטיפת רצפות תעשייתיות ונדגיש את התועלת והשימוש בהן.

מכונות שטיפה – רקע כללי

בענף מכונות שטיפת הרצפות לתעשייה, ישנם ספקים רבים בשוק המספקים מגוון מוצרים ושירותים.

הצורך של מכונות שטיפה עבור מבני תעשייה, בא לידי ביטוי בעוצמת הניקוי של רצפות על סוגיהם, כגון רצפת בניין או מפעל תעשייתי כלשהו. למכונות הללו קיימת היכולת לשטוף לכלוך קשה במיוחד כמו שמן מכונות (גריז), פסולת ונוזל ממשטחים קשים ביעילות גבוהה – זאת הודות לסילוני המים החזקים והלחץ הגבוה שלהם.

יתרונת השימוש במכונות השטיפה התעשייתיות

הציוד לשטיפת רצפות תעשייתי, צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות, שכן יש לכך כמה סיבות. יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים לעזור לאיכות הסביבה ולכן רוצים להשתמש בפחות מים או אפילו לא להשתמש במים כלל. סיבה נוספת היא הגדלת אמצעי הבטיחות לעובדים מכיוון שמכונות אלו מסוגלות לעשות את העבודה הרבה יותר מהר ממה שאנשים יכולים, כך שקל יותר על הגב שלהם.

סוגי מכונות שטיפה תעשייתיות

ניתן לסווג מכונות שטיפת רצפות תעשייתיות לשני סוגים עיקריים:

  1. מכונות מסוג טנק או סוג יניקה
  2. מכונות סקראב או ריסוס

מכונות מסוג טנק – משמשות בדרך כלל לקצבי זרימה גבוהים, מכיוון שהן מסוגלות לנקות שטחים גדולים במהירות. מכוניות הטנק משמשות במגוון רחב של סביבות, כמו מפעלים שבהם עשויים להיות הרבה שמן, אבק ולכלוך קשה, בתי חולים ובתי ספר. מכונות מסוג זה משתמשות במים מהמיכל כדי להסיר את הלכלוך מהרצפה על ידי שאיבה באמצעות מערכת ואקום. יש גם פחות סיכון לפציעות אם השימוש נעשה במכונה מסוג זה מכיוון שהיא לא מחייבת אף אחד ללכת על הרצפה בזמן שהיא מנוקה. בנוסף, המכונה הינה חסכונית מבחינת כוח עבודה.

מכונת קרצוף (סקראב) – הינה מכשיר מכני בעל חיבורים שניתן להשתמש בהם לניקוי רצפות ומשטחים אחרים על ידי קרצוף שלהם עם חומר ניקוי, מים או קיטור.

מקרצף הוא סוג של מכשיר ניקוי שמקרצף או מנקה את פני השטח של משהו. זה עשוי לשמש גם להסרת לכלוך, לכלוך וחומרים אחרים ממשטח. מקרצף רצפות מופעל בדרך כלל על ידי כונן חשמלי ממונע או מנוע בעירה פנימית.

יצרנים מסוימים מייצרים מכונות קרצוף או ריסוס. מכונות אלו אינן מנקות או מרססות היטב בגלל פגמי עיצוב.

למכונות הקרצוף או הריסוס עשוי להיות צינור שנסתם מלכלוך ופסולת, מה שמקשה על ריסוס כראוי.

מאמרים נוספים:

השכרת מכונת שטיפת רצפות

השכרת מכונות שטיפה לרצפות הינו שירות הכולל אספקה והתקנה של המכונה עצמה. שירותי ההשכרה ייעשו בדרך כלל בעיקר עבור משימות נקודתיות של ניקוי רצפות תעשייתי, כדוגמת שיפוצים במפעל למשל.

החברה תספק את מכונת השטיפה ותבצע את ההתקנה עבורכם במקום. לאחר מכן, בתום תקופת ההשכרה היא תאסוף אותה.

אולי יעניין אותך גם
מחסן לוגיסטי ליצרנים
מחסן לוגיסטי ליצרנים

יצרנים בכל תחומי התעשייה הקלה והכבדה זקוקים למחסנים לוגיסטיים שיאפשרו להם לגשת בקלות לציוד, לסחורה, למלאי ולכלים. במאמר הבא נסביר ממה מורכב מחסן כזה ואיך