מדוע השתלות שיניים בשיטת אול און פור הפכה להיות כה פופולרית בעולם?

אז מדוע השתלות שיניים בשיטת אול און פור הפכה להיות כה פופולרית בעולם? ראו הצצה לשיטה המודרנית!

הרפואה המודרנית נשענת על פיתוח של טכנולוגיות מתקדמות וגילוי של חומרים ואמצעים לשדרוג ושיפור יכולות הרפואה לסייע לציבור, הן בתחומים כלליים והם בענף רפואת השיניים.

השתלות השיניים הם בין הפיתוחים והשירותים הרפואיים אשר נתפסו כמשני חיים, בזכות היכולת לספק מענה למטופלים בעלי שיניים חולות ולא ניתנות לשיקום, או שיניים חסרות, לקבל פתרון של קבע ולהימנע מפתרונות מיושנים ולא נוחים דוגמת שיניים תותבות.

השתלת שיניים היא תהליך מורכב בסופו מוחדר שתל טיטניום זעיר המוברג ומוטמע בעצם החניכיים של המטופל, ומעליו מותקן כתר דמוי שן טבעית, שיחד מתפקדים כשיניים תקינות ופעילות לכל דבר ועניין.

הליך זה הוא מורכב, אורך זמן רב, יקר ליישום ואינו מתאים לכל מטופל.

אחת המגבלות בביצוע השתלות שיניים למטופלים היא מחסור בעצם ולמעשה צפיפות עצם נמוכה בחניכיים, שאינה מאפשרת יצירת בסיס לנשיאה ולהחזקה של השתלים. הטיפול במחסור בעצם טופל בעבר בניתוחי השלתם עצם מורכבים, שייקרו והאריכו את התהליך.

השתלות שיניים בשיטת אול און פור הן פיתוח חדשני ומתקדם שבא לספק מענה לכל האתגרים והקשיים, ובזכותו מטופלים רבים שלא עמדו בקריטריונים להשתלות שיניים, זכו לטיפול ולשיניים חדשות, בריאות ומתפקדות.

מהי שיטת אול און פור להשתלות שיניים?

שיטת אול און פור מתבססת על חלוקת העומס של השיניים המושתלות על גבי מספר שתלים בודדים בלבד, כאשר אלו ממוקמים בעצמות הלסת והלחיים החזקות וצפופות יותר, ומהוות תשתית יציבה יותר להעמסת השתלים. מיקום השתלים נקבע בתכנון מקצועי מוקפד ובאמצעות טכנולוגיות הדמיה מתקדמות שמאפשרות יצירת הדמיה מלאה הן לצרכים התפקודיים של השיניים לאחר ביצוע ההשתלה והן למראה האסתטי.

השתלה בשיטת אול און פור מתבצעת באמצעות החדרת ארבעה שתלים דנטליים בלבד על כל לסת.

זאת אומרת שבאמצעות ארבעה שתלים בלבד ניתן לשקם ולהתקין שיניים חדשות ובריאות על פני הלסת העליונה או התחתונה.

כאשר קיים צורך בהשתלת שיניים מלאה בכל הפה, יותקנו ארבעה שתלי טיטניום בכל לסת, סך הכל שמונה שתלים.

הגשר עליו ימוקמו הכתרים יתבסס על אותם ארבעה שתלים, ויהיה סמוי מן העין.

המראה שיתקבל לאחר השתלת שיניים בשיטת אול און פור הוא מראה טבעי של חיוך בריא.

היתרונות שבהשתלת שיניים בשיטת אול און פור:

  1. מתאים למנעד רחב יותר של מטופלים, לרבות מטופלים שנשללו בעבר לביצוע השתלות שיניים בשל מחסור בעצם/ אי יכולת לבצע השתלת עצם.
  2. חלוקת העומס יוצרת תפקוד מיטבי של השיניים בפה.
  3. הטיפול מתבצע במהירות וניתן לבצע את התקנת הכתרים מיד עם סיום התקנת השתלים יצירת הגשר מעליהם.
  4. עלות טיפול משתלמת ביחס לתהליכי השתלה ארוכים שדורשים גם ניתוח סינוס ו/או ניתוח השתלת עצם.
  5. טיפול מותאם למטופלים בעלי חרדה דנטלית.
  6. ניתן ליישום בהרדמה מלאה.

כל היתרונות הללו, ונוספים, הפכו את השתלות השיניים בשיטת אול און פור לפופולריות במיוחד, בישראל ובעולם, ומטופלים רבים שלא זכו בעבר למענה בשל חוסר התאמה לביצוע השתלה או חוסר יכולת לעמוד בטיפולי ההשתלה והניתוחים המורכבים, זוכים כעת למענה מקצועי, יעיל ואפקטיבי.

מאמרים נוספים:

עמידות השיניים בשיטה זו היא גבוהה, ובתחזוקה נכונה ושמירה על היגיינת הפה והשיניים הטיפול יוכל להחזיק מעמד לתקופה ממוצעת בת 15 שנים.

חשוב לציין כי השתלות שיניים בשיטת אול און פור מורשות לביצוע על ידי רופא שיניים מומחה לשיקום הפה, שעבר הכשרה ייעודית והתמחות בשיטה האמורה, שדורשת רמת ידע, מקצועיות ומיומנות גבוהה במיוחד.

 

 

אולי יעניין אותך גם
מחסן לוגיסטי ליצרנים
מחסן לוגיסטי ליצרנים

יצרנים בכל תחומי התעשייה הקלה והכבדה זקוקים למחסנים לוגיסטיים שיאפשרו להם לגשת בקלות לציוד, לסחורה, למלאי ולכלים. במאמר הבא נסביר ממה מורכב מחסן כזה ואיך

בניית אתר תדמית
בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית הוא הבסיס לכל הליך שיווק ופרסום במרחב הדיגיטלי, האינטרנט הוא כלי התקשורת הטוב ביותר כיום להגיע עמו לקהל הרחב ולנסות לגייס לקוחות